השירותים שלנו.

עיצוב פנים

ב-PUNKT אנחנו מעניקים שירות עיצוב פנים מסחרי לעסקים הכולל תכנון וליווי עד מפתח. ממחקר מותג וניתוח צרכים להצגת פרזנטציית השראה וקונספט, הדמיות באיכות גבוהה ותכנון מפורט לקבלן ביצוע, דרך ניהול הפרויקט בעזרת תוכנת MONDAY ופיקוח על הפרויקט עד גמר. תהליך היצירה הייחודי שלנו ירקום את החלום שלך לתוך עיצוב חלל עסקי ייחודי המתאים במדויק לצרכים ולמיתוג של העסק.
Project One
Urbanika store design

יעוץ אדריכלי

אנחנו מעניקים לחברות המחפשות שטח משרדי מוכן להשכרה מיזם מסחרי, שירות ייעוץ אדריכלי המספק לחברה פתרון של ליווי מקצועי, בתהליך עיצוב הפנים, כאשר יש צורך בסקירה מקצועית של התוכניות האדריכליות מטעם היזם. שירות פונקט יעוץ אדריכלי, עוזר לנווט ולייצג את הצרכים הארגונומיים הפנימיים של מקום העבודה לצד חזון המותג של החברה תוך התחשבות במתווה התקציב ובבקשות של היזם. כעין המפקחת שלכם, אנחנו נספק חוות דעת מקצועית וסקירה מעמיקה של תוכנית האדריכל שהוקצה לפרויקט. אנחנו נדריך אתכם בתהליך ונבצע ניתוח צרכים על מנת שתוכלו לבנות את תוכנית המשרד המושלמת עבורכם. כמו כן, נספק המלצות חשובות בנושא אקוסטיקה, חשמל, תאורה, ארגונומיה, חומרים אדריכליים מתקדמים ולבסוף נגיש דוח סיכום לאחר ביקור שטח באתר. בין אם אתם בשלב חיפוש מקום להשכרה מיזם או מצאתם את שטח המשרד אשר מוכן עד מפתח, נשמח לדעת כיצד נוכל למקסם את הפרויקט שלכם.

מיתוג חזותי

מיתוג חזותי הוא מה שמתקשר ויזואלית את אופיו וערכיו של העסק. אנחנו יודעים לקחת את המיתוג והשפה הגרפית שלכם, לחבר אותם לצרכי וערכי העסק, כדי לתרגם הכל לאלמנטים מעוצבים מסקרנים ומעוררי השראה בחלל העסקי. עם ניסיון עשיר בעולם המיתוג ותשוקה מתמדת לגילוי חומרים אדריכלים, חידושים וטכנולוגיות, אנחנו מייצרים רעיונות יצירתיים ופתרונות שבסופו של תהליך יוצקים את טביעת האצבע הייחודית של העסק. המטרה העיקרית שלנו היא לתת לעסק שלכם ערך מוסף המקיים קשר רגשי עמוק ומגדיל את המחוברות בין המותג, הלקוחות והעובדים. אנחנו מאמינים כי הכל, אבל הכל, מתחיל ממיתוג טוב ומיתוג חזותי טוב מאוד, זה פונקט.