פרויקטים.

הולכים לפתוח חנות ?

אתם צריכים עיצוב חנות מושך ! 

זו המומחיות שלנו, עיצוב פנים לחנויות. 

נלמד את המוצר שלכם ויחד ננתח את הצרכים הפיזיים והשיווקיים שלכם.

תוך 21 יום אנו נציג פרזנטציה עם : מחקר על עסקים דומים בארץ ובעולם,

השראות מהתחום בארץ ובעולם, הצגת חומרים בהם חשבנו להשתמש,

תוכנית העמדה לחלל בדו מיימד המתארת את התנועה בעיצוב החנות,

והדמיות מוחשיות של החלל לקונספט העיצובי בתלת מיימד של העיצוב פנים לחנות.

קונספט שנוצר לאחר שזיקקנו את ה DNA של הצרכים והמטרות שלכם.

זהו, מכאן כל מה שנותר זה לבחור קבלן שיעשה את העבודה.

המטרה היא שהחנות המעוצבת שלכם, תמכור יותר,

תהיה פרקטית ונוחה לשימוש ולא רק תהיה יפה. 

אדריכלות ועיצוב פנים לחנויות זה פונקט אנחנו. 

זוכרים שהיינו קטנים והיה מאוורר תקרה בחדר, אבל מעליו הייתה מנורה. המצב הזה עשה צל שריצד בחדר ושיגע אותנו בלי שידענו מה מפריע לנו ? ! אז זה בדיוק הקונספט של עיצוב החנות מאווררים הזו, רק הפוך. רצינו למשוך את תשומת לב הקהל לתקרת החנות, לכן בחרנו להשתמש בצל של המאווררים, רק שהפעם הצל הוא לתקרה ולא לרצפה. דאגנו לכך שהחנות תואר אבל מצידיה בלי להפריע לעין הלקוחות. בפרויקט שילבנו חומרים אדריכליים חדשים ודאגנו שהחוויה תהיה נעימה ומזמינה קהל לבקר ולהרכיב לעצמו את המאוורר החדש שלו.
76 חנויות בכל רחבי הארץ העיצוב ב"ווישוז" בא כנגזרת מהמיתוג שקיבלנו מחברת המיתוג "שלושת הדובים" עיצוב הפנים תמך בערכים הגרפים הגאומטריים שמשדרים חדשנות וקידמה. בכניסה לחנות, יצרנו מעין חופה המשמשת מיני שואו רום למותגי החנות ויוצרת תחושת גודל וביטחון במותג. בחנות שולב לראשונה בישראל, קיר פגים המורכב ממוטות עץ המאפשרות מודולריות מלאה לתצוגה. בכל חנות יש מתקן לניקוי נעליים, כך שגם אם לא קנית אצלנו נעליים, אתה מוזמן לחדש את שלך. זוהי חווית מושלמת !
עיצוב רשת החנויות בארץ. הקונספט – טהרת הספורט מסלול הריצה שנוצר בחנות בא לקדם את את המהות בה עוסקת החנות. מעבר לכך לייצור ללקוח המזדמן את התחושה והרצון "לעלות למסלול", מי מאיתנו לא רוצה לעלות למסלול, כל יום הוא מרוץ בפני עצמו. בנוסף בנינו את השפה הגרפית של הרשת שכלל המצאת סלוגן- "מקצוענים בספורט".
בקשת הלקוח הייתה להעביר דרך עיצוב החנות מסר של מותג אירופאי חדש בנוף הישראלי, בעל עיצוב חדשני ומאפיינים אורבניים. השם, הלוגו, המוצרים, הסגנון העיצובי, החלל הנתון ואפילו בעלי המותג, כולם מדברים אורבניות. ניגשנו לפיתוח הקונספט מתוך רצון להבין את משמעות המונח הכל כך פופולרי כיום
מגדל רצו "לרדת לעם" ולפתוח סניפי רחוב, בלי המגדלים המאיימים… במקרה הזה בחרנו להעביר את תחושת הרחוב בגרפיקה המשתלבת בריהוט,הקירות והתקרה וכל זה יחד כחלק מהרחוב עצמו. שימו לב לגוף התאורה בתקרה, המשמש למיתוג חזותי מגדלי לתפארת.
מיקרו הוטל הראשון בארץ כן כן זהו קונספט אחר וחדש המעניק ללקוחות את האפשרות גם לעמוד בחדר שלהם וגם לישון בנוחות בחדר מעוצב וממומשק לטלפון שלהם. פרויקט בהקמה.
סניף שירות ומכירות הוט בנהריה. הסניף עוצב בסטנדרטיים אירופיים המשלבים חומרים חמים ומחבקים כגון עץ. כדי ליצוק חדשנות, בחרנו להשתמש בתאורה מוסתרת על קירות החנות ובריהוט. בתקרה תאורה הממחישה תנועה ומקדמת את הכניסה לחנות. אנו יודעים בוודאות שהסניף הזה מכר פי 3.5 לאחר השיפוץ לדברי מנהל הסניף. ציטוט של מנהל הסניף "אנשים נכנסים וסתם עומדים להסתכל"
חדר התצוגה של "קולנוע חדש" יבואני הנעלה קרוקס, בלנקסטון ועוד רבים אחרים. זה התחיל מזה שהזמינו אותנו לייעץ ונגמר בזה שעיצבנו את כל החלל. החלפנו את החלונות לפרופיל בלגי בסגנון עיצובי "מודריאן". לחלל יצקנו חומרים אקוסטיים כדי לייצר אינטימיות בין העסקאות המתרחשות. כל פינה והמותג שלה, התמונות מדברות בעד עצמן. סגנון אקלקטי ותומך מותג.
חנות הקונספט הראשונה של המותג IBgas עוצבה במטרה לקדם מותג אינטרנטי מוביל. החומר המרכזי שנבחר לפרויקט הוא פוליגל. מרבית קירות החנות מכוסים בפוליגל. השימוש בחומר המעניין הזה ייצר אשליה מאוד יוקרתית. תאורה מאחורי הפוליגל הקפיצה אותו והדגישה את שקיפותו החלקית.
בפרויקט זה נתבקשנו לתכנן את הגלריה הראשונה והיחידה מסוגה בארץ גלריה אינטרקטיבית המחזיקה מאגר של מעל ל- 80 מיליון צילומים מכל העולם. יחד עם הלקוח פיתחנו את האסטרטגיה השיווקית עבור הגלריה ויצרנו את השפה המיתוגית והתדמיתית שלה. האתגר בעיצוב החלל היה לשמור מחד על זהותו כגלריה ומאידך לבדל אותו בשל היותו גלריה עכשווית, מודרנית ואינטראקטיבית שטרם נראתה כמותה בארץ. המבקרים בגלריה מוזמנים לחוות את החלל ע"י מעבר דרך מסגרות אור המזמינות להכנס פנימה ונתחמות ע"י רצפת פיקסלים ייחודית ולא קונוונציונלית לגלריה קלאסית. מי שמגיע אל הגלריה פוגש במיצג וידאו תלת ממדי ייחודי מסוגו בארץ 3d mapping projection המסביר את קונספט הגלריה לעוברים ושבים. עמדת שירות הלקוחות תוכננה במחשבה מרובה ומציעה חווית שירות נעימה ופרטית ללקוחותיה.